Preview Mode Links will not work in preview mode

Mišo Duchoň Podcast

Mar 31, 2020

O čom je môj nový audiobook, behind the scenes ako vznikal a tiež vysvetľujem aj, čo je Patreon (platforma na podporu tvorcov obsahu) a prečo som ho začal používať.
 
Môj newsletter, nech ti nič odomňa neujde, nájdeš tu: http://bit.ly/newslettermisoduchon Ako poďakovanie za subscribnutie ti príde...


Mar 28, 2020

V tejto epizóde hovorím o tom, aký používam software, hardware, aké služby si platím a dávam ti krok za krokom tipy, ako vznikajú tieto jednotlivé epizódy, ak ťa to zaujíma, tak budem rád za tvoje vypočutie :).
 
Môj newsletter, nech ti nič odomňa neujde, napríklad nové epizódy v novej season 2!,...


Mar 22, 2020

V tejto epizóde zdieľam 4 kroky, ako vyťažiť z obmedzení ešte viac ako keby tam tie obmedzenie neboli. Ber ich ako inšpiráciu, nikomu nehovorím, že to musí robiť, ale ak si nájdeš niečo, čo ti bude užitočné, tak to malo zmysel. Dávam aj konkrétny príklad ako to pomohlo mne tento víkend a...


Mar 17, 2020

V tejto epizóde zdieľam 10 nápadov, čo robiť doma, keď musím byť doma. Ber ich ako inšpiráciu, nikomu nehovorím, že to musí robiť, ale ak si nájdeš 1 vec z tohto zoznamu, ktorá bude užitočnejšia ako pozerať celý deň seriály, tak to malo zmysel. 
 
Môj newsletter (nech ti nič odomňa neujde,...


Mar 10, 2020

V tejto epizóde zdieľam tipy na prácu z domu - veľa ľudí si myslí, že pracovať z domu má len samé benefity (ušetríš čas na cestovanie, väčší komfort, menej pravidiel a sloboda), ale tieto sa môžu stať rovnako zdrojom prokrastinácie a zníženej produktivity!
 
Vypočuj si túto epizódu, verím,...